сторінка матеріалу
Uncategorized

Депутати Львівської оласної ради підримали ініціативи Львівської обласної організації Спілки офіцерів України.

Львівська обласна рада пропонує позбавити зрадників Батьківщини військових звань
На черговому засіданні сесії Львівської обласної ради, яке відбулося 3 червня, депутати звернулися до Президента України, голови РНБО, Міністра оборони України щодо позбавлення військових звань зрадників Батьківщини.
У своєму зверненні депутати, зокрема, зазначають: «З лютого місяця 2014 року триває агресія РФ щодо України. Анексовано частину нашої території – півострів Крим. Збройні Сили України, інші військові формування, які виконують обов’язок по захисту Вітчизни з честю виконують свій обов’язок не шкодуючи свого життя і здоров’я. Разом з тим, частина громадян України – військовослужбовців (в тому числі – з числа вищого офіцерського складу) зрадили військовій присязі – прийняли громадянство РФ та перейшли на військову службу держави агресора».
З метою недопущення дискредитації поняття військовослужбовця України Львівська обласна рада звернулася з пропозицією скасувати всі рішення щодо присвоєння генеральських (адміральських) військових, спеціальних та почесних звань особам – зрадникам Батьківщини та позбавлення їх державних нагород, а щодо інших військовослужбовців-зрадників (окрім осіб рядового складу) – рішення щодо позбавлення військових та спеціальних звань прийняти в дисциплінарному порядку згідно з відповідними дисциплінарними статутами.
Депутати ініціюють відновлення системи військового управління на території Західної України
Депутати Львівської обласної ради вирішили звернутися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відновлення системи військового управління на території Західного регіону України та повернення Міністерству оборони України військових санаторіїв.
Львівська обласна рада з метою часткового відновлення можливостей військової медицини та системи військового управління на території Західного регіону України просить ухвалити відповідні рішення стосовно відновлення системи військового управління на території Західного регіону України шляхом повернення Управління ОК до місця попередньої дислокації в місто Львів, а також повернення до сфери управління МОУ військових санаторіїв в місті Моршин та селищі міського типу Шкло Львівської області, які в 2003 році були в нього вилучені.
У зверненні обласної ради, зокрема, йдеться:
„З лютого триває неоголошена війна Російської Федерації проти України. Анексовано Крим, Кремль всіма силами розпалює сепаратистський рух на Донбасі, там відбуваються збройні напади на військові об’єкти, органи внутрішніх справ, адміністративні будівлі. Терористи вбивають, захоплюють заручників, катують та завдають поранень військовослужбовцям та мирним українським громадянам.
В ході боїв з терористами та диверсантами щодня збільшується кількість загиблих і поранених. Багато військовослужбовців та мирних громадян отримали психологічні травми. Всі вони потребують якісного лікування та реабілітації.
Таке лікування та реабілітація можуть бути забезпечені силами і засобами військової медицини. Втім, ці сили і засоби зазнали серйозних втрат як внаслідок окупації частини території, так і через прийняття попереднім керівництвом поспішних рішень щодо вилучення із сфери управління МОУ ряду установ та закладів медичного спрямування”.
Депутати створили комісію обласної ради зі сприяння підрозділам ЗСУ та іншим військовим формуванням на території області
Депутати Львівської обласної ради ухвалили рішення про створення тимчасової контрольної комісії Львівської обласної ради зі сприяння підрозділам Збройним Силам України та іншим військовим формуванням, розташованим на території Львівської області України.
Головою комісії обраний депутат Львівської обласної ради Ярослав Мудрий. Також до роботи комісії Львівська обласна рада залучила членів ЛОО ВГО «Спілка офіцерів України».
Комісія провела перші засідання та виїзд на полігон, де відбувається підготовка батальйону територіальної оборони Львівщини та за результатами виїзду спланувала заходи щодо сприяння якісній підготовці військовослужбовців батальйону до виконання завдань.

Львівська обласна організація Спілки офіцерів України

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: