сторінка матеріалу
Uncategorized

СОУ ВІТАЄ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!

день конституції28 червня щорічно – державне «Свято України» День Конституції України. 28 червня 1996р. на 5–й сесії Верховна Рада України 2–го скликання прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави – Основний Закон знову незалежної України. Депутати працювали над проектом, залишаючись в сесійному залі всю ніч з 27 на 28 червня. Серед них було і 18 депутатів – членів Спілки офіцерів України, в т.ч. і п’ять останніх Голів Спілки офіцерів України. Парламентарії врахували зауваження президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту: про державні символи України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно–правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Прийняття Конституції стало найважливішим кроком в забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція 1996 року з відповідними змінами діє в Україні і в даний час. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом – Днем Конституції України.

Спілка офіцерів України щиро вітає своє членство і ввесь український народ з нашим святом і бажаємо, перш за все, негайної перемоги над московськими окупантами та якнайшвидшого реального входження України до цивілізованого європейського співтовариства.

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито.

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ

ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 77,429 hits
%d блогерам подобається це: