сторінка матеріалу
Uncategorized

СОУ ВІТАЄ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!

день конституції28 червня щорічно – державне «Свято України» День Конституції України. 28 червня 1996р. на 5–й сесії Верховна Рада України 2–го скликання прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави – Основний Закон знову незалежної України. Депутати працювали над проектом, залишаючись в сесійному залі всю ніч з 27 на 28 червня. Серед них було і 18 депутатів – членів Спілки офіцерів України, в т.ч. і п’ять останніх Голів Спілки офіцерів України. Парламентарії врахували зауваження президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту: про державні символи України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно–правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Прийняття Конституції стало найважливішим кроком в забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція 1996 року з відповідними змінами діє в Україні і в даний час. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом – Днем Конституції України.

Спілка офіцерів України щиро вітає своє членство і ввесь український народ з нашим святом і бажаємо, перш за все, негайної перемоги над московськими окупантами та якнайшвидшого реального входження України до цивілізованого європейського співтовариства.

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,830 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: