сторінка матеріалу
Uncategorized

Відкрився Хирівський центр сприяння збройним силам України імені гетьмана Сагайдачного «Сагайдаки» (фото)

2-го серпня 2014-го року, в сам день повітряно-десантних військ, в місті Хирові на Львівщині відбулася дуже важлива подія. Там відкрився Хирівський центр сприяння збройним силам України імені гетьмана Сагайдачного «Сагайдаки». Фактично це має бути центр підготовки українських десантників – еліти збройних сил. І невипадково цей центр відкрився саме в Хирові – адже в цьому старовинному галицькому містечку, біля самого кордону з Польщею, здавна існувала частина повітряно-десантних, чи аеромобільних, військ. Кілька років тому цю частину перенесли до Львова, а територія, на якій вона знаходилася раніше, поступово почала занепадати. Слава Богу, що не цілком занепала і не виявилася «приватизованою» місцевими і немісцевими хитрунами… Нинішній час, важкі подій в Україні, яскраво показали, що, якщо Україна хоче бути сильною, незалежною країною, то вона мусить посилено розвивати свої збройні сили. Про це говорив і Президент України Петро Порошенко у своїй інавгураційній промові і в багатьох публічних виступах.
Тому і відкриття Хирівського Центру відбулося урочисто і святково. Зійшлися сотні місцевих мешканців, активну участь у відкритті центру взяли Львівська і Тернопільська обласні організації Конґресу Українських Націоналістів. Голови цих організацій привезли на відкриття молодих націоналістів, вже готових до захисту Держави. Зокрема, львівськими молодими націоналістами командував колишній «афганець», член Конгресу Українських Націоналістів Федір Савчин.

Відкриття, як звикло, розпочалося із Служби Божої, яка відбулася в місцевій церкві УАПЦ (в приміщенні колишнього костелу Єзуїтської колегії).

Після Служби Божої біля приміщення колишньої єзуїтської колегії відбулося віче.

Виступив Голова Турківської Районної Ради, привітавши всіх з подією.

Потім виступив Голова ГО «Всеукраїнської організації сприяння Збройним силам України ім. гетьмана Петра Сагайдачного» Микола ГОЛЄВ, який представив присутнім керівника Хирівського центру добродія Дороша.

Фундатор Хирівського центру Андрій Лопушанський був офіційно назначений Миколою Голєвим куратором Центру.

Як завжди, динамічним був виступ народного депутата Олега Ляшка.Нині в зоні АТО воюють більше двох десятків вихідців із Старо-Самбірського району. Тому особливо проникливим був короткий виступ молодого українського вояка, який нещодавно звідти повернувся – Романа Кальмука.На вічі виступив і голова ПП КУН Степан Брацюнь.

Від імені Львівської обласної організації СОУ сподіваннями і побажаннями поділився підполковник Михайло Курман.

Маємо надію, що з відкриттям навчального військово-патріотичного Центру Всеукраїнської організації сприяння Збройним силам України імені гетьмана Петра Сагайдачного у Хирові розпочнеться справжня підготовка українських вояків-патріотів, готових до захисту своєї Держави, керуючись головним принципом, який нам заповіли Герої ОУН –«Здобудеш українську Державу, або загинеш в боротьбі за неї!»
Слава Україні! Героям слава!

Андрій Микуш,Львівська ОО СОУ.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,939 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: