сторінка матеріалу
Uncategorized

Спілка офіцерів України просить Президента Верховного головнокомандувача ЗС України про зустріч та кадрові призначення патріотів на посади в ЗСУ.

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
ВЕРХОВНОМУ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧУ ЗБРОЙНИМИ СИЛАМИ УКРАЇНИ
П.О.ПОРОШЕНКУ

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!
Всеукраїнська Громадська організація «Спілка офіцерів України» ( на далі ВГО СОУ) була засновано 28 липня 1991р. на з’їзді офіцерів – патріотів, основною метою діяльності якої стало створення національних Збройних Сил України, нормативно – правовий бази їх функціонування.
Протягом 23 річного існування ВГО СОУ, вище керівництво Міністерства Оборони України, інших військових формувань переслідувало і ігнорувало першу і єдину патріотичну організацію офіцерів за принципову, правдиву позицію в питаннях національної безпеки і оборони України.
За часів президентства В.Януковича ситуація стала ще гіршою – члени організації у військах піддавались тотальному переслідуванню та звільненню.
В 2012р. був безпідставно звільнений з лав ЗСУ делегат 1-з’їзду СОУ, голова Львівської обласної організації, заступник директора Департаменту гуманітарної політики МОУ п-к Петро Костюк. Звільнений він лише за свої патріотичні переконання.
Після перемоги революції гідності, активним учасником якої був п-к Петро Костюк, його призначено радником Міністра оборони України, і після цього йому була запропонована посада директора Департаменту соціальної та гуманітарної політики МОУ. Але пройшов час і цього призначення не відбулось, хоча всі документи необхідні для призначення були передані до кадрових органів Міністерства Оборони України. (до речі, в липні 2014р. на Сході України в боротьбі за Незалежність України загинув зять п-ка П.Костюка – ст..солдат Кратко Роман Зіновійович 23.11.1990 року народження.)
Ще раніше з посади завідуючого кафедри воєнної історії академії ЗСУ,був звільнений один з засновників СОУ в АР Крим полковник, доктор історичних наук, професор Сергій Литвин.
Він був звільнений ще за часів прем’єрства В.Януковича за участь в революції 2004р., і до сьогодні МОУ не виконує рішення Вищого Адміністративного суду України від 23 листопада 2005р. щодо поновлення його на військовий службі.
25 вересня 2010р. був звільнений з лав ЗСУ, один з засновників СОУ в м. Севастополі – головний редактор телерадіокомпанії «Бриз», заслужений журналіст України капітан 1 рангу Мирослав Мамчак. Телерадіокомпанія «Бриз» була єдиною україномовною телерадіокомпанією в Севастополі.
ВГО СОУ завжди відстоювала національні інтереси України, честь і гідність ЗСУ. Спецслужби РФ і їх приспішники в Україні вибивали з ЗСУ, інших військових формувань офіцерів – патріотів.
Останні події з окупацією Криму, агресією РФ на Сході України переконали всіх з якою метою їх звільняли з військової служби. ВГО СОУ брала активну участь у подіях на Майдані 2013-2014рр.

13 грудня 2013р. в Будинку Профспілок м.Києва відбувся позачерговий з’їзд ВГО СОУ в роботі якого взяв участь Народний депутат України Віталій Кличко.
Члени ВГО СОУ протягом 3-х місяців здійснювали патрулювання на Майдані, чергування в штабі Майдану.
За принципову позицію СОУ в січні 2014р. місяці «тітушки» (яких до сьогодні не може знайти міліція) спалили автомобіль голові ВГО СОУ капітану 1 рангу Євгену Лупакову, а – групою осіб, які на нашу думку є агентами спецслужб РФ був здійснений розбійний напад на офіс ВГО СОУ. Наші звернення до правоохоронних органів щодо розслідування, позитивних наслідків не дали, і це при тому ВГО СОУ надала фото і номери мобільних телефонів нападників, а правоохоронні органи відповідають, що не можуть їх знайти.

Сьогодні ВГО СОУ активно підтримує військовослужбовців в зоні АТО надає їм, посильну моральну та матеріальну допомогу. Зокрема: закуповує та передає бронежилети, маскхалати для снайперів та інше військове спорядження, необхідне для ведення бойових дій, опікується пораненими військовослужбовцями, які знаходяться на лікуванні в шпиталях Збройних Сил України.

У членів СОУ виникає запитання: чи не продовжується політика спецслужб РФ щодо недопущення відданих патріотів України на посади в ЗСУ? Якщо ні, то просимо пояснити чому до сьогодні не відбувається призначення п-ка Петра Костюка на посаду керівника директора Департаменту соціальної та гуманітарної політики МОУ. (Копії звернень та відповідей додаються), не поновлюється на службі полковник С.Литвин, не враховується пропозиція ВГО СОУ з питань національної безпеки і оборони України. Адже змінилась антиукраїнська влада, обрали нового Президента України, якого ВГО СОУ підтримувала і активно підтримує, але, на жаль, відношення до СОУ з боку влади не змінюється.

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ПЕТРЕ ОЛЕКСІЙОВИЧУ

7 червня 2014 року під час інавгурації , Ви обіцяли голові ВГО СОУ капітану 1 рангу Є. Лупакову зустрітись з керівництвом ВГО СОУ з приводу вирішення проблем національної безпеки і оборони.
На підставі наведеного, просимо :
– Провести зустріч з керівним складом ВГО СОУ.
– Відновити справедливість та призначити на посаду керівника Департаменту соціальної та гуманітарної політики МОУ п-ка П.Костюка .
– Поновити на службі у ЗСУ п-ка С.Литвина.
– Призначити на посади досвідчених та патріотичних кадрів, рекомендовані ВГО СОУ, які приймали активну участь у революції гідності
– Рекомендовані офіцери перераховані у копії листа який додається. (подавався в МОУ вих. № 19-с від 28.02.2014р.)
«Велич начальників не в тозі, не в поясі і не в криках глашатая,
а в тому щоб підняти на ноги подавлене,
поправити зле зроблене, карати неправду,
не допускати правді терпіти гоніння від сили…»
( Іоан Златоуст ст..357, т.3,кн..2 – Київ 2009р видання Київського Патріархату.)
З повагою, та впевненістю і у подальшу нашу плідну співпрацю,

1-й ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ
ВГО «СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ»
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ II СКЛ.
ПОЛКОВНИК В.БІЛОУС

President 1

President 2

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито.

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ

ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 77,429 hits
%d блогерам подобається це: