сторінка матеріалу
Uncategorized

Спілка офіцерів України просить Президента Верховного головнокомандувача ЗС України про зустріч та кадрові призначення патріотів на посади в ЗСУ.

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
ВЕРХОВНОМУ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧУ ЗБРОЙНИМИ СИЛАМИ УКРАЇНИ
П.О.ПОРОШЕНКУ

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!
Всеукраїнська Громадська організація «Спілка офіцерів України» ( на далі ВГО СОУ) була засновано 28 липня 1991р. на з’їзді офіцерів – патріотів, основною метою діяльності якої стало створення національних Збройних Сил України, нормативно – правовий бази їх функціонування.
Протягом 23 річного існування ВГО СОУ, вище керівництво Міністерства Оборони України, інших військових формувань переслідувало і ігнорувало першу і єдину патріотичну організацію офіцерів за принципову, правдиву позицію в питаннях національної безпеки і оборони України.
За часів президентства В.Януковича ситуація стала ще гіршою – члени організації у військах піддавались тотальному переслідуванню та звільненню.
В 2012р. був безпідставно звільнений з лав ЗСУ делегат 1-з’їзду СОУ, голова Львівської обласної організації, заступник директора Департаменту гуманітарної політики МОУ п-к Петро Костюк. Звільнений він лише за свої патріотичні переконання.
Після перемоги революції гідності, активним учасником якої був п-к Петро Костюк, його призначено радником Міністра оборони України, і після цього йому була запропонована посада директора Департаменту соціальної та гуманітарної політики МОУ. Але пройшов час і цього призначення не відбулось, хоча всі документи необхідні для призначення були передані до кадрових органів Міністерства Оборони України. (до речі, в липні 2014р. на Сході України в боротьбі за Незалежність України загинув зять п-ка П.Костюка – ст..солдат Кратко Роман Зіновійович 23.11.1990 року народження.)
Ще раніше з посади завідуючого кафедри воєнної історії академії ЗСУ,був звільнений один з засновників СОУ в АР Крим полковник, доктор історичних наук, професор Сергій Литвин.
Він був звільнений ще за часів прем’єрства В.Януковича за участь в революції 2004р., і до сьогодні МОУ не виконує рішення Вищого Адміністративного суду України від 23 листопада 2005р. щодо поновлення його на військовий службі.
25 вересня 2010р. був звільнений з лав ЗСУ, один з засновників СОУ в м. Севастополі – головний редактор телерадіокомпанії «Бриз», заслужений журналіст України капітан 1 рангу Мирослав Мамчак. Телерадіокомпанія «Бриз» була єдиною україномовною телерадіокомпанією в Севастополі.
ВГО СОУ завжди відстоювала національні інтереси України, честь і гідність ЗСУ. Спецслужби РФ і їх приспішники в Україні вибивали з ЗСУ, інших військових формувань офіцерів – патріотів.
Останні події з окупацією Криму, агресією РФ на Сході України переконали всіх з якою метою їх звільняли з військової служби. ВГО СОУ брала активну участь у подіях на Майдані 2013-2014рр.

13 грудня 2013р. в Будинку Профспілок м.Києва відбувся позачерговий з’їзд ВГО СОУ в роботі якого взяв участь Народний депутат України Віталій Кличко.
Члени ВГО СОУ протягом 3-х місяців здійснювали патрулювання на Майдані, чергування в штабі Майдану.
За принципову позицію СОУ в січні 2014р. місяці «тітушки» (яких до сьогодні не може знайти міліція) спалили автомобіль голові ВГО СОУ капітану 1 рангу Євгену Лупакову, а – групою осіб, які на нашу думку є агентами спецслужб РФ був здійснений розбійний напад на офіс ВГО СОУ. Наші звернення до правоохоронних органів щодо розслідування, позитивних наслідків не дали, і це при тому ВГО СОУ надала фото і номери мобільних телефонів нападників, а правоохоронні органи відповідають, що не можуть їх знайти.

Сьогодні ВГО СОУ активно підтримує військовослужбовців в зоні АТО надає їм, посильну моральну та матеріальну допомогу. Зокрема: закуповує та передає бронежилети, маскхалати для снайперів та інше військове спорядження, необхідне для ведення бойових дій, опікується пораненими військовослужбовцями, які знаходяться на лікуванні в шпиталях Збройних Сил України.

У членів СОУ виникає запитання: чи не продовжується політика спецслужб РФ щодо недопущення відданих патріотів України на посади в ЗСУ? Якщо ні, то просимо пояснити чому до сьогодні не відбувається призначення п-ка Петра Костюка на посаду керівника директора Департаменту соціальної та гуманітарної політики МОУ. (Копії звернень та відповідей додаються), не поновлюється на службі полковник С.Литвин, не враховується пропозиція ВГО СОУ з питань національної безпеки і оборони України. Адже змінилась антиукраїнська влада, обрали нового Президента України, якого ВГО СОУ підтримувала і активно підтримує, але, на жаль, відношення до СОУ з боку влади не змінюється.

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ПЕТРЕ ОЛЕКСІЙОВИЧУ

7 червня 2014 року під час інавгурації , Ви обіцяли голові ВГО СОУ капітану 1 рангу Є. Лупакову зустрітись з керівництвом ВГО СОУ з приводу вирішення проблем національної безпеки і оборони.
На підставі наведеного, просимо :
– Провести зустріч з керівним складом ВГО СОУ.
– Відновити справедливість та призначити на посаду керівника Департаменту соціальної та гуманітарної політики МОУ п-ка П.Костюка .
– Поновити на службі у ЗСУ п-ка С.Литвина.
– Призначити на посади досвідчених та патріотичних кадрів, рекомендовані ВГО СОУ, які приймали активну участь у революції гідності
– Рекомендовані офіцери перераховані у копії листа який додається. (подавався в МОУ вих. № 19-с від 28.02.2014р.)
«Велич начальників не в тозі, не в поясі і не в криках глашатая,
а в тому щоб підняти на ноги подавлене,
поправити зле зроблене, карати неправду,
не допускати правді терпіти гоніння від сили…»
( Іоан Златоуст ст..357, т.3,кн..2 – Київ 2009р видання Київського Патріархату.)
З повагою, та впевненістю і у подальшу нашу плідну співпрацю,

1-й ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ
ВГО «СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ»
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ II СКЛ.
ПОЛКОВНИК В.БІЛОУС

President 1

President 2

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 85,418 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: