сторінка матеріалу
Uncategorized

Так, вона Єдина Україна чи невідомо чия Країна (Страна)?

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ –
ВЕРХОВНОМУ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧУ
ЗБРОЙНИМИ СИЛАМИ УКРАЇНИ
ПОРОШЕНКУ П.О.

ШАНОВНИЙ ПЕТРЕ ОЛЕКСІЙОВИЧУ!

Всеукраїнська громадська організація «Спілка офіцерів України», яка з першого і до останнього дня була в повному складі і на Помаранчевій революції, і на Євромайдані, звертається до Вас з проханням НЕГАЙНО звернути увагу наших керівників та власників телевізійних ЗМІ на вирішення начебто другорядного, але дуже важливого і значимого для існування нашої держави, яка називається Україна, питання.
Все у нашому вимірі має своє ім’я – від каміння і до людини. А чомусь весь інформаційний простір висвітлює ім’я нашої України, як Єдина Країна, в тому числі і підвласний Вам 5-канал, який дивиться майже кожна родина в Україні. І що вони бачать? Питання теж саме, чому не «Єдина Україна»?
Адже Ви боретеся за Україну, то будь ласка називайте Її так як Її нарік Господь! УКРАЇНА!!! І це буде великий Ваш вклад у збереженні єдності нашої України у всьому Всесвіті і не буде розпадатись на шматки як це робиться сьогодні, а навпаки – буде з’єднатися «як на Небі – так і на Землі». Це Закон Всесвіту.
Те, що з імені нашої України викрали найважливішу літеру «У», це лише з однієї сторони, а з іншої хтось вже приміряється назвати її як «Новороссия» чи «Малоросія».
Якраз сепаратисти Криму та сходу України вимагали «Eдиной страны» з Росією. В Криму вони її вже мають, на сході України їм цього не дозволяють українські Герої-захисники. Але ж на всіх телевізійних каналах України і досі за гроші українських патріотів ведеться проросійська агітація про аморфну «Единую страну». Відомий розвідник стверджував: «У каждого своё Отечество». Мало того, що ми щорічно святкували проросійське свято захисника Вітчизни, яке Ви обіцяли відмінити, а і досі не маємо свого свята «Захисника України», то ще й в додаток до цього щоденно всі українські телеканали, на догоду російських політтехнологів, з нас виховують знову манкуртів. Віднявши одну-дві букви від імені кожного з нас ми отримаємо «чудові витвори»… Чоловік Коля стає жінкою Оля, а Маня – Аня і т.п.
А може дійсно українцям соромно називати Богом даним ім’ям свою рідну землю, і ми дозволяємо називати її, як вкладуть у розум кожному з екранів – «Единая страна»?
Так, вона Єдина Україна чи невідомо чия Країна (Страна)?

З повагою, надією на розуміння того, що ми знову потрапили на гачок російських політтехнологів і нам вистачить розуму з цього гачка зіскочити та впевненістю і у подальшу нашу плідну співпрацю,

ГОЛОВА ВГО «СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ»
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ II СКЛ.
КАПІТАН 1 РАНГУ Є.ЛУПАКОВ

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,939 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: