сторінка матеріалу
Uncategorized

Львівщина відзначила 72-у річницю утворення УПА.Фоторепортаж ЛОО СОУ (фото)

IMG_5162Львівська обласна організація Спілки офіцерів України взяла участь у низці заходів, які відбувалися на Львівщині та були приурочені до 72-ої річниці утворення Української Повстанської Армії,
14 жовтня 2014 року відбулася Свята Літургія в гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла з нагоди Дня українського козацтва та 72-ї річниці утворення УПА .
А в 11.00 год. біля пам’ятника Тарасові Шевченку розпочався ритуал прийняття «Урочистої Клятви» першокурсниками Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.
В 11.30 год. – представники ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбули для покладання квітів до Меморіалу невідомому вояку УПА (вул. Мечнікова), Меморіалу воякам Української Галицької Армії (Личаківське кладовище), Меморіалу Українським Січовим Стрільцям (Янівське кладовище).
В подальшому відбулося Віче з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки українського війська та 72-ї річниці створення УПА.
З нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, прийняття «Урочистої Клятви» першокурсниками Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут,Днем Українського Козацтва,72-ю річницею створення УПА, а також із Днем захисника України учасників Віча привітали голова Львівської обласної ради Петро Колодій, заступник голови Львіської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний, голова Львівського крайового братства вояків УПА Олесь Гуменюк та інші промовці. Було вшановано тих , які віддали життя на Майдані та захищаючи Україну на Донбасі. В промовах звучали слова шани тим воякам, які відстоювали і нині захищають незалежність України на Сході нашої дежави та висловлено впевненість у перемозі Українського війська.
По завершенню Віча було урочисте проходження ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.
Того ж дня, у Львівському музею історії релігії презентували документальний фільм “Сходи Якова”. У центрі історії три непересічні постаті, три видатні людини сьогодення – Верховного архієпископа Української Греко-католицтької церкви Любомира Гузара, сина головнокомандувача Української повстанської армії Юрія Шухевича та онкохірурга Бориса Білинського. Автор фільму журналіст Леся Харченко.
Перед початком фільму перед присутніми мали промови
голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Йосиф (Мілян) та голова Львівської обласної організації Спілки офіцерів України полковник Петро Костюк.
Вже незабаром фільм «Сходи Якова» з’явиться у всеукраїнському прокаті.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Львівська обласна організація Спілки офіцерів України
Фоторепортаж Наталії Матлашенко

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: