сторінка матеріалу
Uncategorized

У польському Холмі вшанували 761-шу річницю коронації Данила Галицького. (фото ЛОО СОУ)

Холм36У дні 761-шої річниці з часу коронації Данила Галицького Львівські спілчани організували урочистості у польському місті Холмі. Львів’яни, серед яких — громадські діячі, депутати Львівської обласної ради разом з представниками Львівської обласної організації Спілки офіцерів України вшанували пам’ять Короля Данила Галицького. На горі, де була його резиденція, відправили молебень з нагоди 761-річниці з часу коронації. На сайті “Високий замок” про цю подію пишеться так:
“Пам’ять короля Данила Галицького вшановували у патріотичному тоні. Деякі активісти прийшли із синьо-жовтим стягом, який обмотали, як шалик, використали, як панно. Несли вінок з синьо-жовтих квітів. По дорозі до пагорбу Данила Галицького зупинилися біля будинку, де народився перший президент України, видатний історик Михайло Грушевський. Там помолилися, заспівали Гімн України, сфотографувалися з синьо-жовтим стягом біля будівлі.

Делегація з Львівської області добралася до пагорбу Данила Галицького, оточений церквою, огорожею. Це фортифікаційна споруда, де була княжа резиденція Галицько-Волинського князівства. Штучний пагорб було насипано над поверхнею замкової гори, вся споруда мала форму циліндричного кургану. Зараз на пагорбі височіє хрест. До підніжжя хреста делегація поклала вінок, довкола якого запалали лампадки. Отець Миколай зі села Страдча Яворівського району окропив хрест освяченою водою, відправив там молебен. Гості помолилися за душі короля Данила Галицького, Михайла Грушевського. Урочистості завершилися молитвою за Україну. Люди просили в Бога спокою, стабільності, завершення війни на сході. Виконали пісню “Боже великий Єдиний”, вигукнули патріотичний лозунг “Слава Україні! Героям Слава!”.

ВГО СОУ пропонує також подивитися ФОТОРЕПОРТАЖ НАТАЛІЇ МАТЛАШЕНКО про ці заходи.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: