сторінка матеріалу
Uncategorized

Спілчани взяли участь у VI Всеукраїнському військовому паломництві у Зарваниці (фото ЛОО СОУ)

Зарваниця_6__527Представники Львівської та Тернопільської обласних організацій Спілки офіцерів України взяли участь у VI Всеукраїнському військовому паломництві у Зарваниці.
20-21 вересня у Зарваниці за благословення Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава (Шевчука) відбулося VI Всеукраїнське військове паломництво, у якому взяли участь майже 900 учасників – військовослужбовців та членів їх родин, а також волонтерів та мирян. Захід було організовано Департаментом Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України спільно з Міністерством оборони України. У прощі до Зарваниці взяли участь представники Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби надзвичайних ситуацій, Державної пенітенціарної служби України та добровольчих батальйонів.
Другий день паломництва розпочався Архиєрейською Божественною Літургією. Під час проповіді єпископ закликав вірних: «Нехай ніколи і нікому в душу не увійде гріх, що порочить людську гідність. У любові очищуймо наше життя через покаяння та добрі вчинки, наповнюймо наше життя жертвенністю. Кожен, хто молиться, стає учасником Божого миру. У часи протистояння не забуваймо нашої особистої відповідальності за тих, які на передовій, та про тих, які в тилу. Молімося про навернення ворогів, бо і він потребує навернення й спасіння».
Владика Михаїл подякував військовослужбовцям. Він звернувся з щирою подякою до всіх видів та родів військ, до тих що на передовій захищають нас, захищають Україну, до тих що моляться, за волонтерів та капеланів, які по добрій волі піддають себе обстрілам та небезпеці. Адже гасло капелана – бути поруч: з тими, хто ризикує життям в ім’я захисту нашої Батьківщини.«Нехай наша молитва стане свідчення Божої благодаті в ім’я миру та задля процвітання нашої рідної священної Богом даної української землі», – завершив проповідь військовий єпископ.
Під час Літургії військовслужбовці та всі охочі мали нагоду посповідатися та приступити до Тайни Причастя, яку уділили військові капелани. Після завершення Літургії єпископ Михаїл передав старшим груп, котрі прибули на паломництво, свічку, засвічену від лампади Папи Франциска. Цю лампаду було урочисто передано Папою для України в час сотої річниці від дня початку Першої Світової війни.
Військові капелани випустили двох білих голубів на знак встановлення миру в Україні. На завершення паломництва залунав державний гімн України та духовний – «Боже, великий, єдиний». Паломництво завершилося спільною фотографією та взаємними побажаннями військовослужбовців до зустрічі в Зарваниці в наступному році.

Львівська обласна організація Спілки офіцерів України
Фото полковника Руслана Коханчука

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,939 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: