сторінка матеріалу
Uncategorized

У Львові відбулися урочистості з нагоди 96-ої річниці утворення Західно-Української Народної Республіки. (фото ЛОО СОУ)

IMG_31681 листопада,у Львові відбулися урочистості з нагоди 96-ої річниці утворення Західно-Української Народної Республіки.
Представники Львівської обласної організації Спілки офіцерів України взяли участь у заходах з нагоди 96-ої річниці утворення Західно-Української Народної Республіки.
У заходах взяли участь голова Львівської обласної ради Петро Колодій, Надзвичайний та Повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Йосиф Ситник, депутати Львівської обласної ради, представники Львівської міської ради, представники ветеранських громадських організацій.
Представники влади та громадськості поклали квіти до Меморіалу воїнам УГА на Личаківському кладовищі, поклали квіти та запалили лампадки до могил Держсекретаря військових справ ЗУНР Дмитра Вітовського, команданта Легіону Січових Стрільців Михайла Галущинського, керівника і засновника “Пласту” Олександра Тисовського та вояка УГА Северина Левицького.
Також учасники заходів поклали квіти до могили Президента Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича, поклали квіти та запалили лампадки на могилах воїнів, загиблих під час АТО.
Голова Львівської обласної ради Петро Колодій у коментарі наголосив на надзвичайній важливості події 1 листопада 1918 року в історії Української держави. Він зазначив : «Відзначаючи цю подію, ми повертаємося на початок ХХ століття. Це важка історія ХХ століття, історія становлення нашої державності. На жаль, впродовж років Незалежності України ми неналежним чином вшановували наших героїв, неналежно вивчали нашу історію. Маємо велику надію, що в нашій державі зараз усе зміниться. Діти вивчатимуть справжню історію України. Ми будемо виховувати майбутні покоління, наших дітей на подвигах справжніх героїв українського народу».

Перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник, спілкуючись із журналістами, зазначив, що саме на пам’яті про мільйони українських героїв у минулому потрібно виховувати і героїв сьогодення. «Сьогодні ми вшанували героїв нашого східного фронту, – продовжив Й.Ситник, – Російська імперія нікуди не ділась – як і сто років тому назад вона прагне проковтнути Україну. Саме тому так важливо підготувати для оборони нашої держави нове покоління українських месників та лицарів».
Також 1 листопада відбувся похід студентської молоді та представників громадськості Львова до Меморіалу Українських Січових Стрільців на Янівському кладовищі.

Львівська обласна організація Спілки офіцерів України
Фоторепортаж Андрія Роя та Ігора Боднара

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: