сторінка матеріалу
Uncategorized

Івано-Франківська ОО СОУ підтримує «Народне ополчення Прикарпаття».

opolchennia IFВиконком Івано-Франківської обласної організації Спілки офіцерів України підтримує патріотичні зусилля новоствореної громадської організації «Народне ополчення Прикарпаття».
Основною метою діяльності зазначеної організації є об’єднання громадян України, для сприяння зміцненню національної безпеки та захисту національних інтересів України, побудови суверенної і незалежної, демократичної, правової держави українського народу. Згідно з чинним законодавством, розроблено її статут, яким передбачена можливість на добровільних засадах об’єднати всіх громадян області для того, щоб захистити територіальну цілісність, суверенітет нашої Батьківщини і забезпечити правопорядок на її території
На засіданні виконкому ОО СОУ виступив керівник громадського обєднання “Народне ополчення Прикарпаття”, полковник Сергій Хамчук. Він розповів, що основу організації склав штаб, який базується в Івано-Франківську, а всю територію області розділено на чотири округи – Івано-Франківський, Калуський, Коломийський і Надвірнянський, в кожному з яких сформовані полки народного ополчення.У всіх районах області, що входять в ці чотири округи, будуть створені батальйони, а в кожному населеному пункті – групи ополчення. Наше завдання – проведення заходів щодо захисту і підтримки громадського порядку та забезпечення безпеки жителів області у взаємодії і під керівництвом Ради оборони області, Збройних сил України і правоохоронних органів.

Голова Івано-Франківської ОО СОУ Іван Лазор у своєму виступі зауважив важливість створення даної організації у час, коли на території України практично йде неоголошена війна. І наголосив, що кожен мешканець Прикарпаття може приєднатись до «Народного ополчення», щоб у разі потреби стати на захист краю. Оскільки статутна діяльність Спілки офіцерів України передбачає захист інтересів нашої держави що є прямим завданням підтримки «Народного ополченням» за що одностайно проголосували всі члени розширеного виконкому. У буденній діяльності розпочалася тісна співпраця між обласною організацією Спілки офіцерів України та Народним ополчення Прикарпаття в проведенні різних заходів та вишколів. Щосуботи на спеціальному полігоні відбувається військовий вишкіл із тактики, рукопашного бою та надання першої медичної допомоги.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Івано-Франківська обласна організація СОУ

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито.

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ

ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 77,429 hits
%d блогерам подобається це: