сторінка матеріалу
Uncategorized

Позиційне звернення Бродівських спілчан до громади, до керівників міста і району.

БРОДІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
Позиційне звернення до Бродівської громади, до керівників міста і району

Відбулося і продовжується відкрите загарбання російськими шовінофашистами території України. Склалися умови великих загроз українській державній незалежності. Дії проросійських терористів і окупаційних московських військ на теренах Донецької та Луганської областей вражають своїм цинічним звірством щодо знищення мирних людей, руйнуванням життєво важливих комунікацій, підприємств і помешкань. Це війна, яка набула всіх ознак у сучасному гібридному її понятті. Нахабно і наполегливо ведеться інформаційне зомбування великої кількості населення, повсюди запущені у «народ» провокатори, котрі підривають моральний дух пересічних українців, формуються занепадницькі думки про поразки з розрахунком на подальшу паніку і безлад. Наполегливо пропагується недовірлива інформація до керівництва нашої держави, до збройних сил, до правоохоронних органів.
Президент , парламент і кабінет міністрів України приймають багато різних рішень для відновлення боєздатності військ, ведуть напружену дипломатичну роботу, проводять внутрішні різноманітні реформи для того, щоб зорганізувати всі можливі сили і засоби для відсічі військовій і терористичній агресії, для мобілізації людського і технічного ресурсу. Та чи достатні і ефективні ці дії? Навколо цього можна роздумувати, щось критикувати, в чомусь зауважувати… Але найкраще – потрібно допомагати керівництву держави, один одному, об`єднуватись і згуртовуватись. Необхідно загострити пильність, активізувати громадськість, підняти рівень патріотично виховного процесу, створити на увесь можливий воєнний період структури оборони і захисту до вірогідних і навіть невірогідних загрозливих подій. А передбачати можна багато чого. Наприклад: – Бомбардування Києва і Західної України, зокрема Львівщини як головного центру націоналістичного, патріотичного проукраїнського духу. Шовіністична московська кліка ненавидить українську мову, культуру ідейність і мораль, яка поширюється саме з Львівщини на всю велику Україну. Москалі розуміють, що загроза їхньому знищенню це існування і розповсюдження справжнього українського національного духу,який просто напирає на них із Західної України; – Руйнування стратегічних об’єктів , підприємств, мереж, вузлів і сполучень, газопроводів та диверсії різного характеру; – Викрадання спецгрупами національних ідеологічних лідерів, доставка їх на територію Росії, а там самосуд і цинічні судилища подібні, що проводяться з Надією Савченко.
Для москаля (росіянина), як специфічного психо-фізиологічного типу перебування у стані війни означає знаходження у своєму нормальному середовищі. Йому комфортно, як рибі у воді, бо це генетично закодовано в його мозку. Стиль і спосіб життя у війні тримає всю сутність москаля на землі, визначає схему його думок, вчинків і рішень. Він перебуваючи тимчасово у мирному середовищі постійно продумує варіанти розв’язати війну, прогнозує тактичні і стратегічні рішення, формує середовище, підриває стабільність і діє… Це небезпечний ворог, який вміє воювати, виснажувати противника і досягати своїх цілей. До більшості українців москалі відносяться як до «шароварників» і вважають, що ми можемо тільки співати і їсти галушки… Тому своїми діями, активною самоорганізацією, впевненістю і наполегливим військовим натиском на москальського агресора ми повинні довести свою високу національну і людську гідність, викинути його з нашої території і допомогти світу знищити «двохголового змія» у самому лігвищі не доводячи до третьої світової війни… Ми повинні залучитись широкомасштабною підтримкою в першу чергу світового лідера США і конкретним розміщенням миротворчого контингенту від ООН, бо потуги «Єврозони» занадто слабкі, а загроза початку великої війни з Європи просто очевидна…
У своєму невеликому але дуже патріотичному районі, нам шановні Брідщани теж потрібно багато чого робити всім разом і кожному зокрема для досягнення перемоги над ворогом, щоб не допустити навіть занурення його пазурів у рідні терени. Потрібно підняти на загострений рівень пильність особисто кожному громадянину, що мешкає в Бродах чи у Бродівському районі. Треба уважніше слухати і дивитись навколо… Не сумнівайтесь Брідщани у тому, що бажаючих провести нас тут на рідній землі як полонених повз «московської» церкви є достатньо… Не думайте, що всі хто голосували не раз за Януковича та його поплічників у Бродівському районі так ось за рік стали на підтримку Майдану і бойових дій українських вояків на Сході… Серед подібних «земляків» достатньо таких, хто з радістю і квітами зустрічав би вже нині москальські війська в Києві і біля Радивилівського поста… Не вважайте, що підривання будинків, комунікацій і морально психологічні диверсії здійснюють тільки заслані парашутисти чи спец команди. Потенційні диверсанти можуть жити серед нас і розповсюджувати панічні настрої, запускати хибну інформацію, а більше того можуть стати організаторами та виконавцями різноманітних фізичних і технічних диверсій. До речі, такі «потенційні» теж вважають себе патріотами, тільки іншої ворожої до України держави…
Уважність, опір і протистояння повинні вирізнятися скрізь і повсюдно. Ми в місті і районі маємо слідкуючи за чистотою в під’їздах і на тротуарах звертати увагу на неадекватних, агресивних людей, які ведуть антиукраїнську риторику.
Ми повинні підняти на рівень вище військово-патріотичне виховання не тільки серед молоді у коледжі та в школах району, а й в організаціях, підприємствах, скрізь, де живуть і працюють найменші групи людей, у парафіях, навіть у розважальних центрах (під час війни!). Тай призовників до війська потрібно шукати не тільки в селах і багатоквартирних будинках, а й в крутих автомобілях, в кафе, ресторанах ,в шикарних маєтках і серед депутатського корпусу…
Хочемо, чи не хочемо але назріла необхідність поступового формування районного «ополчення», такого собі «руху опору». Спочатку теоретично, а потім з поступовим практичним відпрацюванням різних елементів. Така структура має підпорядковуватись районній раді, мати відповідний робочий штаб з представництвом від головних підприємств і організацій, військових частин, цивільної оборони, правоохоронних органів, міської і сільських рад. Необхідно визначити головні цілі, зони і напрямки відповідальності, основні команди, списки підрозділів їх керівників. Важливо відразу відпрацювати головні і другорядні напрямки захисту міста та району і не тільки захисту із зовні… Показовим елементом мають стати блок пости на небезпечних напрямках, систему забезпечення в разі різних ситуацій. Обов’язковим є залучення до підрозділів абсолютно всіх громадян району, хто має зареєстровану зброю, а похідно стимулювати її купівлю і реєстрацію. Всі схематичні, цифрові і текстові документи «руху опору» повинні бути ретельно відпрацьовані, обговорені та затверджені штабом. Бродівську ініціативу сподіваюсь підтримають сусіди в Берестечку, Радехові і Радевилові. Формування «ополчення» це важливий практичний і психологічний елемент. Люди будуть відчувати причетність до спільної справи під час війни – до захисту себе і своїх дітей від ворога і від іншого непотрібу. Патрульні групи в перспективі можуть не тільки підтримувати спокій і правопорядок, а й сприяти у викоріненні хабарництва, кумівства, сватівства, зловживань чиновників і товстосумів. А ще буде виконуватись дуже важлива функція – сприяння формуванню дійсного народовладдя і реалізації господарських планів та реформ.
Різноманітних ознак в процесі діяльності може набрати «ополчення», якщо до роботи будуть залучатися молоді перспективні і люди з досвідом, яким довірятиме громада та які будуть перед цією ж громадою відповідально звітуватись.
У складні, суворі і буремні часи нам доводиться жити шановні українці. Та не забуваймо, що наші пращури, діди і прадіди ішли не простішими історичними дорогами до творення справжньої української України, до національної, культурної, незалежної держави. Тож будьмо вартими честі попередників, гідними тих, хто героїчно загинув на Майдані і в наші дні на війні з московським агресором та тих зі зброєю в руках вдень і вночі захищає нас і Україну від ворога. Кожен на своєму місті, по обов’язку, по совісті і честі здобуваймо Славу Україні!

Полковник Микола Зеленський
Голова Бродівської організації Спілки офіцерів України
25 січня 2015 рік

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Популярні записи та сторінки

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,832 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: