сторінка матеріалу
Uncategorized

“Вихід один: або здобути вільну Україну, або загинути в боротьбі за неї”,- Олександр Варакута.

0021-300x199Про стан справ щодо виконання Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» на Тернопіллі, роль громадських та волонтерських об’єднань у цьому питанні говорили учасники круглого столу «Ефективна мобілізація – необхідна умова національного суверенітету. Регіональний аспект: проблеми, перспективи, пропозиції».

Актуальна розмова була організована за ініціативи Тернопільської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Спілка офіцерів України», учасниками круглого столу стали представники Тернопільської ОДА, Тернопільського обласного військового комісаріату, духовенства, ЗМІ, Тернопільської школи допризивної підготовки, ГО «Самооборона майдану Тернопілля», ГО «Автомайдан Тернопіль»,Тернопільська обласна організація Спілка ветеранів Афганістану, ГО «Білі берети», учасники АТО, волонтери, ветерани військової служби.

«Спілка офіцерів України, яку я тут представляю, дійсно занепокоєна, як і все наше суспільство тими подіями, які відбуваються зараз на Сході – йде війна. Я скажу, що це війна цивілізаційна, ми знаходимося на межі двох світів і вихід один: або здобути вільну Україну, або загинути в боротьбі за неї», – наголосив голова ТОО ВГО «Спілка офіцерів України» Олександр Варакута.

За словами співголови обласної Координаційної ради громадських організацій захисту української державності Петра Атаманчука, наразі ситуація в країні залежить від кожного з нас.

«Ми маємо президентський указ «Про часткову мобілізацію», де чітко розписано хто і що має робити. Обласна державна адміністрація з усіма її структурними підрозділами працює на виконання цього указу і займає активну позицію у питанні забезпечення усім необхідним людей, що сьогодні захищають нас на Сході», – підкреслив Петро Атаманчук.

Підсумком круглого столу стала резолюція-звернення до Президента України, Уряду та Верховної Ради з питань належної організації відсічі ворожого наступу на Україну, а також заклик до громадськості не ухилятися від мобілізації.

Тернопільська ОО СОУ.

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: