сторінка матеріалу
Uncategorized

Черкаські юні моряки в гостях у Львівських ліцеїстів. Спілчанські турботи про виховання майбутніх захисників України.

У лютому 2015 року вихованці Черкаського Клубу юних моряків на чолі з капітаном 3 рангу Кальком О.О за сприяння І-го заступника голови Спілки офіцерів України капітана 1 рангу Євгена Лупакова відвідали Лвівський військовий ліцей імені Героїв Крут.
Начальник ліцею – член СОУ полковник Саляк Роман Семенович організував дуже теплий прийом юним морякам з Черкас. Вони мали можливість побачити, як живуть військові ліцеїсти, переночувавши в спальному корпусі, відчути атмосферу піднесення військового церемоніалу на щотижневому шикуванні, ознайомитись з навчальним процесом у навчальному корпусі та спортивному залі і, звісно, похарчуватись з ліцеїстами в їдальні. Особливе враження справив на гостей музей Ліцею, в якому серед експонатів особливе місце займає кітель одного із учасників бою під Крутами.
Історією ліцею, успіхами та умовами його діяльності охоче ділився заступник начальника ліцею з виховної роботи підполковник Марченко Анатолій Миколайович.
Полишали Львівський військовий ліцей черкаські юні моряки з теплими відчуттями та думками про те, що варто було б і в своєму рідному місті такий мати.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Довідково.
Комунальний позашкільний навчальний заклад військово-патріотичного спрямування “Черкаський Клуб юних моряків з флотилією” спрямовує свою діяльність на підготовку вихованців до подальшого навчання в закладах середнього та вищого рівнів річково-морського профілю, а також у військових та військово-морському ліцеї.
В напрямку профорієнтації своїх вихованців Черкаський Клуб юних моряків отримує суттєву підтримку з боку центрального проводу ВГО «Спілка офіцерів України» і членів цієї організації на місцях.
Так, в квітні 2014 року, членом СОУ викладачем ЧКЮМ капітаном 3 рангу Кальком О.О. за сприяння голови СОУ капітана 1 рангу Лупакова Є.О. було організовано відвідування юними моряками у м.Київ:
– Київського військового ліцею імені Богуна (начальник ліцею – член СОУ полковник Бондаренко О.В.);
– Київського вищого професійно-технічного училища водного транспорту (викладач – член СОУ Царенко Ю.М.).

Черкаська ОО СОУ

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: