сторінка матеріалу
Uncategorized

З приводу блокування району дислокації ДУК Правий Сектор. Звернення Спілки офіцерів України.

Президенту України –
Верховному Головнокомандувачу
Збройними силами України
П.О.Порошенку

Копії:
Голові Верховної Ради України
В. Гройсману
Прем’єр-міністру України
А. Яценюку

З В Е Р Н Е Н Н Я

Всеукраїнська громадська організація «Спілка офіцерів України» висловлює своє занепокоєння останніми подіями в Україні, пов’язаними з блокуванням військовими частинами Збройних Сил України району дислокації добровольчого корпусу Правого Сектору з наміром примусового його роззброєння.

Таке політично шкідливе і недолуге рішення невідомих нам посадовців вищого державного військового управління та спосіб його реалізації є ганебною провокацією проти патріотів-добровольців і на весь Світ дискредитує нинішню владу держави Україна своїм цинізмом, який полягає у застосуванні в Україні однієї військової сили проти іншої – громадської національно-патріотичної військової сили, яка, поряд з аналогічними структурами, ризикуючи здоров’ям і життям своїх членів перемогла на Євромайдані злочинний режим Януковича, бійці якої одними з перших стали в найгарячіших місцях на сході України на захист нашої землі від московських окупантів.

Ймовірним наслідком такого рішення може стати збройний громадянський конфлікт, якого з нетерпінням чекає головний ворог незалежної України – Володимир Путін.
Всеукраїнська громадська організація «Спілка офіцерів України» закликає Вас негайно втрутитись у цю складну штучно створену ситуацію і загасити цей соціально-політичний конфлікт, бо на фоні суцільного зубожіння широких верств населення в українському суспільстві не безпідставно визріває думка, що олігархи вже загралися у владі, не можуть її поділити і намагаються вирішувати свої приватні питання у силовий спосіб.

Революція Гідності суттєво змінила в Україні суспільну мораль і суспільство вже не сприймає усі непродумані рішення і дії влади, які суперечать ідеалам Майдану у його прагненні до свободи і гідності вільних людей, за що поклали своє життя Герої Небесної Сотні і воїни-добровольці, що зупинили підступного ворога!

Одночасно, інформуємо Вас, що в самих Збройних Силах України назріває інший соціальний конфлікт, пов’язаний з невиплатою Міністерством оборони України грошового утримання солдатам і сержантам за останні два місяці, тому просимо взяти вирішення цієї проблеми на особистий контроль.
Незалежність держави Україна – це наше спільне історичне надбання, до якого мають безпосереднє відношення кращі сини України, у тому числі, і члени Всеукраїнської громадської організації «Спілка офіцерів України».
Тому ми схиляємо голову і молимось за світлу пам’ять всіх відомих і не відомих героїв, які віддали своє життя в боротьбі з ворогами України за її свободу і незалежність.

Слава Україні! Героям Слава!
З повагою,

ГОЛОВА
“СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ”
ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТ ОЛЕКСАНДР СКІПАЛЬСЬКИЙ

Zvernennia SOU 1

Zvernennia SOU 2

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: