сторінка матеріалу
Uncategorized

З приводу блокування району дислокації ДУК Правий Сектор. Звернення Спілки офіцерів України.

Президенту України –
Верховному Головнокомандувачу
Збройними силами України
П.О.Порошенку

Копії:
Голові Верховної Ради України
В. Гройсману
Прем’єр-міністру України
А. Яценюку

З В Е Р Н Е Н Н Я

Всеукраїнська громадська організація «Спілка офіцерів України» висловлює своє занепокоєння останніми подіями в Україні, пов’язаними з блокуванням військовими частинами Збройних Сил України району дислокації добровольчого корпусу Правого Сектору з наміром примусового його роззброєння.

Таке політично шкідливе і недолуге рішення невідомих нам посадовців вищого державного військового управління та спосіб його реалізації є ганебною провокацією проти патріотів-добровольців і на весь Світ дискредитує нинішню владу держави Україна своїм цинізмом, який полягає у застосуванні в Україні однієї військової сили проти іншої – громадської національно-патріотичної військової сили, яка, поряд з аналогічними структурами, ризикуючи здоров’ям і життям своїх членів перемогла на Євромайдані злочинний режим Януковича, бійці якої одними з перших стали в найгарячіших місцях на сході України на захист нашої землі від московських окупантів.

Ймовірним наслідком такого рішення може стати збройний громадянський конфлікт, якого з нетерпінням чекає головний ворог незалежної України – Володимир Путін.
Всеукраїнська громадська організація «Спілка офіцерів України» закликає Вас негайно втрутитись у цю складну штучно створену ситуацію і загасити цей соціально-політичний конфлікт, бо на фоні суцільного зубожіння широких верств населення в українському суспільстві не безпідставно визріває думка, що олігархи вже загралися у владі, не можуть її поділити і намагаються вирішувати свої приватні питання у силовий спосіб.

Революція Гідності суттєво змінила в Україні суспільну мораль і суспільство вже не сприймає усі непродумані рішення і дії влади, які суперечать ідеалам Майдану у його прагненні до свободи і гідності вільних людей, за що поклали своє життя Герої Небесної Сотні і воїни-добровольці, що зупинили підступного ворога!

Одночасно, інформуємо Вас, що в самих Збройних Силах України назріває інший соціальний конфлікт, пов’язаний з невиплатою Міністерством оборони України грошового утримання солдатам і сержантам за останні два місяці, тому просимо взяти вирішення цієї проблеми на особистий контроль.
Незалежність держави Україна – це наше спільне історичне надбання, до якого мають безпосереднє відношення кращі сини України, у тому числі, і члени Всеукраїнської громадської організації «Спілка офіцерів України».
Тому ми схиляємо голову і молимось за світлу пам’ять всіх відомих і не відомих героїв, які віддали своє життя в боротьбі з ворогами України за її свободу і незалежність.

Слава Україні! Героям Слава!
З повагою,

ГОЛОВА
“СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ”
ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТ ОЛЕКСАНДР СКІПАЛЬСЬКИЙ

Zvernennia SOU 1

Zvernennia SOU 2

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито.

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ

ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 77,429 hits
%d блогерам подобається це: