сторінка матеріалу
Uncategorized

Привітання СОУ в День пам’яті та примирення та 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Європі.

nВсеукраїнська громадська організація “Спілка офіцерів України” разом з Українським народом відзначає День пам’яті та примирення та 70-ту річницю Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Європі (8-9 травня 2015 р.)

У Другій Світовій війні Україна втратила вбитими, за різними оцінками, від 8 до 10 мільйонів людей. Понад два мільйони українських дівчат та юнаків примусово вивезли на роботу до Третього Рейху.
Низький уклін ветеранам, які у лавах Української повстанської армії, Червоної армії та радянських партизанських загонів, у військових з’єднаннях країн антигітлерівської коаліції та європейських рухах опору українці спільно разом зі всім прогресивним людством, антигітлерівської коаліцією та народами колишнього Радянського Союзу здобували перемогу над нацизмом!

Сьогодні бійці антитерористичної операції воюють за незалежність та європейський вибір України на сході держави. І як і 70 років тому українці за це платять найвищу ціну,- більше 8 тисяч життів.

Спілка офіцерів України висловлює щиру подяку живим героям-визволителям та схиляє голову перед пам’яттю всіх жертв Другої світової війни і війни на сході України, що триває зараз.

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Спілки офіцерів України
Генерал-лейтенант Олександр Скіпальський.

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,830 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: