сторінка матеріалу
Uncategorized

Мітингом-реквіємом у Кривому Розі відзначено річницю створення 40-го батальйону територіальної оборони “Кривбас”. (фото, відео)

DSC_0029Представники Криворізької організації Спілки офіцерів України разом з іншими громадськими організаціями, громадянами міста віддали шану пам’яті героям “Сталевого батальйону”. Саме так учасники заходу стали називати 40 БТО “Кривбас” ліквідація якого завершується. “Чому рішення про ліквідацію батальйону прийнято вищим керівництвом?” На це питання хоче мати відповідь Український Кривбас разом з бійцями, рідними та близькими “Сталевого батальйону”. 100_8845 100_8846 100_8851 10376826_1083687528313838_7485131442479595997_n 11245790_1083688444980413_5564766136661848616_n 11245799_1083688441647080_980538589504523264_n ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????
Криворізька районна організація СОУ.


Фото: Сергія Зінченка, Петра Лисенка (КРО СОУ)


Замість довідки:
РІЧНИЦЯ ГЕРОЇЧНОГО БАТАЛЬЙОНУ «КРИВБАС»: ПІДРОЗДІЛ – РОЗФОРМОВУЄТЬСЯ, БАТАЛЬЙОННЕ БРАТСТВО – ЗАЛИШАЄТЬСЯ
Рівно рік тому було створено 40-й батальйон територіальної оборони «Кривбас». На жаль, військовий підрозділ з колосальним бойовим досвідом, якому судилося пройти найпекельніші гарячі точки терористичної війни на Донбасі, зокрема Іловайськ і Дебальцеве, на сьогодні вже фактично розформовано. Основна частина особового складу «Кривбасу» готується до демобілізації, хоча багато хто хотів би продовжити службу за контрактом, але тільки у батальйоні «Кривбас». Частина бійців вже продовжує службу в інших військових підрозділах. Дехто з кривбасівців ще перебуває в полоні. Чимало вважається зниклими безвісти. Майже двісті поранених і 45 загиблих… Як стверджують бійці «Кривбасу», більше двохсотих і трьохсотих має лише 25-та бригада. Але ж хіба можна порівняти бригаду і батальйон у кількісному співвідношенні особового складу?
15 травня бійці батальйону «Кривбас» зібралися з нагоди річниці створення свого бойового підрозділу. Зібралися вшанувати пам’ять загиблих і заявити про те, що незважаючи на завершення бойового шляху батальйон залишиться не лише в історії і в їхніх серцях, а й продовжуватиме жити у вигляді батальйонного бойового братства, яке й надалі боронитиме Україну і своє рідне місто. Як зазначив у своєму виступі сержант Сергій Бондаренко, якщо комусь раптом спаде на думку і в Кривому Розі створювати якусь сепаратистську «народну республіку», тому доведеться мати справу з демобілізованими бійцями «Кривбасу». І саме ці слова добровольця викликали чи не найгучніші оплески земляків. На жаль, окрім простих криворіжців, їх не почули ні в ставці верховного головнокомандувача, ні в міністерстві оборони, ні в генеральному штабі, ні у владних кабінетах рідного міста, звідки ніхто не прислав бодай привітального слова на адресу тих, хто не шкодуючи власного життя героїчно боронив Україну.
На мітингу-реквіємі, який відбувся в Кривому Розі біля Стели Героїв, близькі та рідні загиблих воїнів 40-го БТО «Кривбас» отримали посмертні нагороди – медаль «Мужність. Честь. Закон», яку від імені командування вручив перший командир батальйону «Кривбас» полковник Олександр Мотрій, і медаль «За жертовність і любов до України», яку від імені Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета вручив капелан Криворізького регіону отець Юрій Ільків. Нагороду від УПЦ КП – орден святого великомученика Юрія Переможця отримав також заступник командира батальйону полковник Юрій Сеньковський. На честь бійців «Кривбасу» лунало урочисте й водночас скорботне «Героям слава!»
Зі сторінки Володимира Стецюка у facebook.com

Відео krivoyrog-TV Про мітинг. Капелан Ільків про 40 БТО

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 80,584 hits
%d блогерам подобається це: