сторінка матеріалу
Uncategorized

З Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

10995597_408399652696644_4517091799890021746_nШановні бойові побратими – військові моряки!
Спілка офіцерів України щиросердечно вітає вас та ваші родини із Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України – великим і славним нашим святом, що благословенно являє перед усім світом торжество віковічної мрії нашого народу – відродити сильну і незалежну морську державу..
Саме на базі Севастопільської організації Спілки офіцерів України розпочалося відродження наших Військово-Морських Сил.
Тоді ми не мали нічого окрім моряків-патріотів і великого бажання та впевненості в відродження героїчної слави українських козаків-моряків та створення відповідних організаційно-штатних структур військового морського флоту.
І ми відродили наші славні Військово-Морські Сили України!
Московські “страшні брати”, при потуранні українських можновладців, відібрали у нас наш Чорноморський флот, а коли ми відродили Військово-Морські Сили України та ввійшли на рівних до світового військово-морського співтовариства, російські окупанти знову пограбували нас.
І лише за один рік, в досить скрутних економічних умовах, під час війни, ви знову змогли відродити військовоморську потугу в новій головній базі в Одесі. Військовий флот держави знову став гордістю Збройних Сил України, символом відродження кращих традицій українських моряків, мужності та героїзму при виконанні службових обов’язків.
Ви не припинили виконання бойових завдань і разом з морськими прикордонниками забезпечили захист України з моря.
Більше того – значна частина моряків бере участь в бойових діях в зоні АТО показуючи приклад професіоналізму та героїзму своїм сухопутним побратимам.
Військово – Морські Сили України відроджено і процес їх становлення невпинно продовжується. Це стало можливим завдячуючи героїзму і самовідданості вас – наших військових моряків.
Ті ж хто загинув смертю Героя в боях в зоні АТО з нашим споконвічним ворогом – Московією, навіки залишаться в нашій пам’яті, а їх родини і близькі – отримають від нас не лише співчуття, а і підтримку.
Бажаємо вам та вашим рідним міцного морського здоров’я, океан щастя та перемоги як в морі, так і на суходолі завжди, у всьому і над усіма.
Без сучасного могутнього військового флоту неможливо захистити морські кордони однієї з найбільших морських Чорноморських держав – України, її національні та економічні інтереси.
Наші предки били москалів і під Оршею, і під Конотопом, вашому ж поколінню випала доля “за наш чудовий і чарівний Крим, за український прапор що над ним” побити їх нині та щорічно святкувати і День Військово-Морських Сил Збройних Сил України, і НАШЕ СВЯТО ПЕРЕМОГИ НАД МОСКАЛЯМИ в нашому Севастополі!
Віднині ніхто не стане нас примушувати святкувати свята наших загарбників. Ми будемо з гордістю святкувати свої військові перемоги та свята, вшановувати українських, а не іноземних, героїв.
Слава Україні!
Слава Військово-Морським Силам Збройних Сил України!

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито.

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ

ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 77,422 hits
%d блогерам подобається це: