сторінка матеріалу
Uncategorized

З Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

10995597_408399652696644_4517091799890021746_nШановні бойові побратими – військові моряки!
Спілка офіцерів України щиросердечно вітає вас та ваші родини із Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України – великим і славним нашим святом, що благословенно являє перед усім світом торжество віковічної мрії нашого народу – відродити сильну і незалежну морську державу..
Саме на базі Севастопільської організації Спілки офіцерів України розпочалося відродження наших Військово-Морських Сил.
Тоді ми не мали нічого окрім моряків-патріотів і великого бажання та впевненості в відродження героїчної слави українських козаків-моряків та створення відповідних організаційно-штатних структур військового морського флоту.
І ми відродили наші славні Військово-Морські Сили України!
Московські “страшні брати”, при потуранні українських можновладців, відібрали у нас наш Чорноморський флот, а коли ми відродили Військово-Морські Сили України та ввійшли на рівних до світового військово-морського співтовариства, російські окупанти знову пограбували нас.
І лише за один рік, в досить скрутних економічних умовах, під час війни, ви знову змогли відродити військовоморську потугу в новій головній базі в Одесі. Військовий флот держави знову став гордістю Збройних Сил України, символом відродження кращих традицій українських моряків, мужності та героїзму при виконанні службових обов’язків.
Ви не припинили виконання бойових завдань і разом з морськими прикордонниками забезпечили захист України з моря.
Більше того – значна частина моряків бере участь в бойових діях в зоні АТО показуючи приклад професіоналізму та героїзму своїм сухопутним побратимам.
Військово – Морські Сили України відроджено і процес їх становлення невпинно продовжується. Це стало можливим завдячуючи героїзму і самовідданості вас – наших військових моряків.
Ті ж хто загинув смертю Героя в боях в зоні АТО з нашим споконвічним ворогом – Московією, навіки залишаться в нашій пам’яті, а їх родини і близькі – отримають від нас не лише співчуття, а і підтримку.
Бажаємо вам та вашим рідним міцного морського здоров’я, океан щастя та перемоги як в морі, так і на суходолі завжди, у всьому і над усіма.
Без сучасного могутнього військового флоту неможливо захистити морські кордони однієї з найбільших морських Чорноморських держав – України, її національні та економічні інтереси.
Наші предки били москалів і під Оршею, і під Конотопом, вашому ж поколінню випала доля “за наш чудовий і чарівний Крим, за український прапор що над ним” побити їх нині та щорічно святкувати і День Військово-Морських Сил Збройних Сил України, і НАШЕ СВЯТО ПЕРЕМОГИ НАД МОСКАЛЯМИ в нашому Севастополі!
Віднині ніхто не стане нас примушувати святкувати свята наших загарбників. Ми будемо з гордістю святкувати свої військові перемоги та свята, вшановувати українських, а не іноземних, героїв.
Слава Україні!
Слава Військово-Морським Силам Збройних Сил України!

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 91 717 hits
%d блогерам подобається це: